Górnik Łęczna - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania: 0-0

Górnik Łęczna - Zaglebie Sosnowiec 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Łęczna oraz Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-05-21 13:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 44'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Fabry 7'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Wisla Krakow a Zaglebie Sosnowiec z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak M. Pawlik M. Fabry nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Obserwujemy efektowne asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite zmagania między zawodnikami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że widowiska męczą fana. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Górnik Łęczna oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.