Spotkanie Zaglebie Sosnowiec - Resovia Rzeszów, wynik 0-1

W dniu 2023-08-12 18:00 na stadionie ArcelorMittal Park odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Górski 61' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 32' N. Zielonka 69'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: G. Bukhal 43' R. Kanach 49' K. Mazek 88' G. Bukhal 90' V. Zastavnyi 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: G. Bukhal 90'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Sulikowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Lechia Gdansk a Resovia Rzeszów podejmie Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Nieciecza.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa kibiców śledzi potyczki ligi I Liga. Liczące się drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy jak V. Dalic G. Bukhal wielokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyśmienite asysty oraz gole, nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania między graczami ligowymi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, iż spotkania nas męczą. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, ArcelorMittal Park.