Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Jastrzębie na stadionie Stadion Ludowy - wynik 2-1

Zaglebie Sosnowiec kontra Jastrzębie 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec a Jastrzębie zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-02 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Jastrzębie.

Gole strzelali: S. Zalewski 29' 1-0 M. Banaszewski 83' 2-0 D. Stanclik 90' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: W. Szumilas 57' D. Jonczy 85' M. Gliwa 90'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Fabry 65'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak W. Szumilas M. Fabry nieustannie serwują kapitalnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko potyczki między drużynami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska nie warte uwagi. Trafiamy na nieczyste faule, wyjątkowe asysty oraz gole, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Jastrzębie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.