Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 3-3

W dniu 2022-05-09 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

 

Gole strzelali: J. Zych 18' 0-1 N. Korzeniecki 26' 1-1 S. Sobczak 39' 2-1 S. Pawłowski 45' 3-1 T. Nawotka 58' 3-2 S. Dikov 68' 3-3

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 51' P. Bryla 76'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 12' K. Osyra 45' T. Nawotka 64'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz natomiast Sandecja Nowy Sącz z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak D. Jonczy K. Slaby wielokrotnie zapewniają własnym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Ustawicznie obserwujemy brutalne faule, przechodzące do historii gole i asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania między zawodnikami z ligi okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nużące. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.