Mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy dnia 2023-06-03 15:30 - wynik 1-1

Zaglebie Sosnowiec vs Sandecja Nowy Sącz wynik 1-1. Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Mas 32' 0-1 T. Klupś 88' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 8' W. Szumilas 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Pawlowski 53' D. Potoma 64' B. Kasprzak 67'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania - P. Szypula. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz . Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak V. Dalic D. Pawlowski raz za razem zaserwowały wyśmienitym fanom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, iż są to widowiska statyczne. Wielokrotnie obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.